Installation Account Manager / Opiekun klienta dla projektów “Instalacje Fotowoltaiki”
Warszawa
Opis stanowiska

Solutions 30 jest liderem w swojej branży na rynku europejskim. W grupie Solutions 30 pracuje ponad 15 tysięcy inżynierów, którzy obsługują ponad 60 000 wezwań serwisowych dziennie. Działamy już w 10 krajach europejskich. Świadczymy usługi projektowania, budowy, instalacji oraz utrzymania. Od momentu założenia grupy w 2003 roku rozwijamy się dynamicznie zapewniając rozwiązania typu one-stop-shop w obrębie pięciu głównych branż: telekomunikacji stacjonarnej i mobilnej, energetyki, IT, bezpieczeństwa i handlu detalicznego.
W Polsce grupa Solutions 30 działa od roku 2019 poprzez sieć ponad 1500 inżynierów terenowych świadcząc kompleksowe usługi w zakresie projektowania, budowy i utrzymania stacjonarnych sieci telekomunikacyjnych, a od roku 2021 również sieci mobilnych oraz rozwiązań dla energetyki. Od początku działalności w Polsce rozwijamy w tempie powyżej 30% rok/roku.

Twoje zadania

W związku z planami stworzenia i dynamicznego rozwoju linii biznesowej Instalacji Fotowoltaiki w zakresie pozyskania nowych klientów, instalacji i utrzymania fotowoltaiki grupa poszukuje obecnie kandydatów na opiekuna klienta na terenie Polski.

Nasze wymagania:

- doświadczenie na rynku fotowoltaiki;
- znajomość rynku producentów oraz potencjalnych klientów;
- udowodnione umiejętności sprzedażowe;
- odpowiedzialność za cały proces biznesowy: pozyskiwanie partnerów biznesowych oraz nadzór nad realizacją prac instalacyjno-budowlanych oraz utrzymaniowych;
- otwartość na nowe wyzwania oraz myślenia poza schematami;
- umiejętność skutecznej organizacji pracy własnej oraz zespołu;
- umiejętności negocjacyjne;
- samodzielność, kreatywność i elastyczność w działaniu;
- prawo jazdy kat. B
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

Nasza oferta

Oferujemy:

- możliwość stania się jedną z kluczowych osób dla rozwoju nowej linii biznesowej w Polsce;
- pracę pełną wyzwań na rzecz jednej z najszybciej rozwijających się firm usługowych;
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
- możliwości awansu;
- przyjazną atmosferę pracy;
- dużą samodzielność w działaniu;
- adekwatne narzędzia pracy;

Twoje zgłoszenie zostało wysłane prawidłowo, dziękujemy! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeśli w treści CV została wyrażona zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach, zachowamy Twoje dane.

Dział HR